O nas

Firma PRNET działa na krakowskim rynku operatorskim od 2006r. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług dostępu do Internetu, Telewizji 3 Generacji oraz stacjonarnej telefonii cyfrowej. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Dysponujemy nowoczesną, światłowodową siecią szkieletową. Bezawaryjną pracę zapewniają systemy zasilania awaryjnego, styk z kilkoma krajowymi operatorami oraz całodobowy monitoring sieci.

Firma PRNET to także doradca i opiekun w zakresie sprzętu informatycznego. Dzięki naszemu doświadczeniu, potrafimy sprostać wielu problemom, jakie mogą wystąpić przy użytkowaniu infrastruktury informatycznej w Państwa firmie.

Kierujemy naszą ofertę do wszystkich klientów indywidualnych oraz firm, aby zaproponować szybki i stabilny dostęp do internetu, a także obsługę informatyczną.

Firma PRNET realizuję także transmisje danych w drugiej warstwie między oddziałami klientów w całej Polsce.

Zajmujemy się także projektowaniem, budową sieci komputerowych, systemów domofonowych oraz instalacji zbiorczych do odbioru naziemnej i satelitarnej telewizji analogowej i cyfrowej DVB-T